Izbornik

HRVATSKI TURNIR MLADIH PRIRODOSLOVACA

Povijest

2021.

IYNT

Tim

Mjesto održavanja: Almaty, Kazahstan (online)
Tim: Đurđica Kovačić (Captain), Borna Soukup, Stipe Popović, Mia Čmrlec, Dominik Čondić Bijader, Ema Novak; Andrea Belamarić (Team leader), Marin Belamarić (Team leader)
Osvojeno mjesto: Šesto mjesto; brončana medalja

file_download Problems 2021. (pdf)

DTMP

drzavno
poredak 2021

file_download Problemi 2021. (hrv)(pdf)
file_download Plakat 2021.

 

2020.

IYNT

Tim

Mjesto održavanja: Sankt Petersburg, Rusija (online)
Tim: Marita Machata (Captain), Marko Drozdek, Đurđica Kovačić, Ivona Halas; Magdalena Živković (Team leader), Noa Jelić Matošević (Team leader), Zoe Jelić Matošević (Team leader)
Osvojeno mjesto: Drugo mjesto; zlatna medalja

file_download Problems 2020. (pdf)

DTMP

drzavno
poredak 2019

file_download Problemi 2020. (hrv)(pdf)
file_download Plakat 2020.

 

2019.

IYNT

Tim

Mjesto održavanja: Minsk, Bjelorusija
Tim: Andrej Todić (Captain), Marko Drozdek, Marita Machata, Dora Špoler, Rea Pešušić, Magdalena Žokalj; Domagoj Pluščec (Team leader), Zoe Jelić Matošević (Team leader), Elena Lukačević (Team leader)
Osvojeno mjesto: Drugo mjesto; zlatna medalja

file_download Problems 2019. (pdf)

DTMP

drzavno
poredak 2019

file_download Problemi 2019. (hrv)(pdf)
file_download Plakat 2019.

 

2018.

IYNT

Tim

Mjesto održavanja: Tbilisi, Gruzija
Tim: Grgur Premec (Captain), Marko Šarić, Andrej Todić, Elena Lukačević, Ana Ćenan, Luka Mikšić; Domagoj Pluščec (Team leader), Domagoj Gajski (Team leader)
Osvojeno mjesto: Peto mjesto; brončana medalja

file_download Problems 2018.

DTMP

drzavno
poredak 2018

file_download Problemi 2018. (hrv)(pdf)
file_download Plakat 2018.

 

2017.

IYNT

Tim

Mjesto održavanja: Nanjing, Kina
Tim: Luka Bulić Bračulj (Captain), Andrea Belamarić, Luka Mikšić, Elena Lukačević, Mateja Ostojić, Mihael Pristav; Danko Marušić (Team leader)
Osvojeno mjesto: Šesto mjesto; brončana medalja

file_downloadProblems 2017. (pdf)

DTMP

drzavno
poredak 2017

file_download Problemi 2017.(hrv)(pdf)
file_download Plakat 2017. (pdf)

 

2016.

IYNT

Tim

Mjesto održavanja: Teheran, Iran
Tim: Matija Martinčić (Captain), Luka Bulić Bračulj, Luka Korov, Elena Lukačević, Ana Gudelj; Danko Marušić (Team leader), Leon Jakov Kichl (Team leader)
Osvojeno mjesto: Treće mjesto; srebrna medalja

file_download Problems 2016. (pdf)

DTMP

drzavno
poredak 2016

file_download Problemi 2016. (hrv)(pdf)
file_download Plakat 2016.

 

2015.

IYNT

Tim

Mjesto održavanja: Beograd, Srbija
Tim: Tibor Basletić Požar (Captain), Matija Martinčić, Luka Bulić Bračulj, Fran Žužić, Klara Stojčević; Danko Marušić (Team leader), Lucija Papa (Team leader)
Osvojeno mjesto: Treće mjesto; zlatna medalja

file_download Problems 2015. (pdf)

DTMP

drzavno
poredak 2015

file_download Problemi 2015. (hrv)(pdf)